Masz konto? Rejestracja

Informacja techniczna: Dziś po godzinie 21 (16.07.2018) mogą nastąpić problemy w działaniu serwerów, szczególnie poczty oraz stron internetowych. PROMOCJA DARMOWY VIP NADAL OBOWIĄZUJE!!! Darmowy VIP

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o Admina

RoadToNothing

Podanie o Admina
1. Nick: RoadToNothing
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 16
4. Znajomość SourceMod(1-10): 5
5. Od kiedy grasz na serwerze: nie pamiętam, ale jakoś z miesiąc chyba już będzie
6. Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem naszego serwera: Powinienem zostać adminem gdyż lubię przebywać na tym serwerze, a także jest to nowe wyzwanie dla mnie ponieważ nie mam doświadczenia. Poza tym w rankingu jestem #1, rozmawiam z innymi graczami i jestem pomocny.
7. Doświadczenie: Szybko się uczę Smile
8. Ile dziennie poświęcasz serwerowi: Od tego piątku tygodnia mogę być codziennie przez jakieś 2h (o ile będzie z kim grać Smile 
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
10. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198347205906/

11. Czy jesteś w stanie trzy razy w tygodniu wchodzić i sprawdzać email, który dostałbyś od nas: Tak
12. Czy jesteś w stanie wspomóc naszą sieć serwerów: Tak
Think out of the box.

TyNoJaWiem

Pomyślę, na razie jestem na TAK. Usuń sobie te wymagania które wkleiłeś. Są one zbędne i niepotrzebne.
WCALE NIE MAM VACA Wink

superotino

Jesteś  ogarnięty i umiesz posługiwać się komendami , nie mam nie mam żadnych zastrzeżeń do ciebie . JESTEM NA TAK

TyNoJaWiem

Zapraszam Cię na rozmowę wraz z exitem w czwartek na godzine 17. Dasz radę?
WCALE NIE MAM VACA Wink

RoadToNothing

Jasne. Gdybym miał się spóźnić dam znać
Think out of the box.

TyNoJaWiem

Przyjęty na okres próbny.
WCALE NIE MAM VACA Wink

TyNoJaWiem

Przyjęty po okresie Big Grin Witamy.
WCALE NIE MAM VACA Wink
Wątek zamknięty 

Skocz do: