ProGamesTv.PL | Forum - Regulamin forum

Na forum zabrania się publikowania treści prowokacyjnych, obraźliwych, erotycznych, rasistowskich, faszystowskich itp. Zabrania się również pisania zbędnych, nie wnoszących nic do tematu wypowiedzi.

Rejestrując się na tym forum dyskusyjnym oświadczasz, że masz świadomość iż NIE WOLNO Ci pisać postów łamiących te zasady. Jeśli złamiesz któreś z tych postanowień, narazisz się na możliwość usunięcia konta lub zbanowania używanego przez Ciebie adresu IP.

Żadne z Twoich danych podanych podczas rejestracji na forum nie będą wykorzystywane w celach niezwiązanych z działalnością forum ani przekazywane osobom trzecim.

Dane, które podajesz mogą zostać zmienione TYLKO I WYŁĄCZNIE przez Ciebie. Nie wypłyną one spoza serwera naszej organizacji. Twojego Nicku, E-maila używać będziemy do skontaktowania się z tobą jeżeli nastąpi taka potrzeba. Konto możesz w każdej chwili usunąć, po skontaktowaniu się z administratorem. JEŻELI MASZ PONIŻEJ 13 LAT, twój rodzic musi wysłać maila na ProGamesTv@progamestv.pl, że wyraża zgodę na założenie konta na naszym forum. Wszystkie te wymagania związane są z wprowadzeniem RODO

Kontynuując rejestrację oświadczasz, że zgadzasz się ze wszystkimi wymienionymi powyżej postanowieniami oraz innymi regułami ustalonymi przez administratorów tego forum. W celu poznania pełnych reguł obowiązujących na forum, skontaktuj się z administratorem.