Masz konto? Rejestracja

Informacja techniczna: Od dnia 30 Lipca będą reinstalowane serwery cs:go. Najprawdopodobniej przez cały tydzień nie będą one dostępne. Prosimy o wyrozumiałość. Wszystko będzie lepiej działać. Statystyki zostają! PROMOCJA DARMOWY VIP NADAL OBOWIĄZUJE!!! Darmowy VIP

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na admina

superotino

1. Nick: EXit
2. Imię: Wojtek 
3. Wiek: 14
4. Znajomość SourceMod(1-10): 5
5. Od kiedy grasz na serwerze: Od tygodnia
6. Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem naszego serwera: Uwielbiam grac na waszym serwerze areny 1v1, moim zdaniem jest to najlepszy serwer na którym grałem. Jestem aktywny codziennie. W tygodniu gram od 30 minut do godziny, od piątku do niedzieli gram dużo mogę być nawet do 2 godzin. Nienawidzę cziterów jak i ludzi którzy wyzywają na mikrofonie. Pomógłbym się rozwijać. Na forum będę codziennie.
7. Doświadczenie: Doświadczenie mam w miarę duże , szybko się uczę. Znam podstawowe komendy sm_admin  i umiem posługiwać się  podstawowymi komendami przez konsolę.
8. Ile dziennie poświęcasz serwerowi: W tygodniu od 30 min do godziny, od piątku do niedzieli nawet 2 godziny.
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 
10. Link do profilu Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198138513414/

11. Czy jesteś w stanie trzy razy w tygodniu wchodzić i sprawdzać email, który dostałbyś od nas: Oczywiście 
12. Czy jesteś w stanie wspomóc naszą sieć serwerów: Tak 

Pozdrawiam

TyNoJaWiem

Big Grin 

Świetnie, znam cię z serwera i nie powiem, jesteś ogarnięty. Wiesz czego chcesz i dążysz do celu. Nie nadużywasz mikrofonu. Przyjemnie się z tobą gra. Czasem się pośmiejemy itp.. Będziesz mnie zastępował w tygodniu. Szkoda, że nie znam cię osobiście. Jestem na TAK!

ProGamesTv

Proszę o rozmowę ze mną i CleverBoyem w piątek po około 20 Smile
[Obrazek: sygngen-bg1-212.182.80.179:27015-ProGame...stv.pl.png]

superotino

(05-16-2018, 04:38 PM)ProGamesTv napisał(a): Proszę o rozmowę ze mną i CleverBoyem w piątek po około 20 Smile

Jasne

TyNoJaWiem

Podanie zaakceptowane, przyjęty na okres próbny.
Always fight for yours, do not give up!

TyNoJaWiem

Przyjęty, witamy na pokładzie. Zamykam.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości