Masz konto? Rejestracja

Informacja techniczna: Od dnia 30 Lipca będą reinstalowane serwery cs:go. Najprawdopodobniej przez cały tydzień nie będą one dostępne. Prosimy o wyrozumiałość. Wszystko będzie lepiej działać. Statystyki zostają! PROMOCJA DARMOWY VIP NADAL OBOWIĄZUJE!!! Darmowy VIP

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Administratora

TyNoJaWiem

1. Nick: Ty No Ja Nie Wiem <3
2. Imię: Tomek
3. Wiek: 14
4. Znajomość SourceMod(1-10): 7
5. Od kiedy grasz na serwerze: hmm.. myślę że od dawna lecz zrobiłem sobie przerwe i już nie pamiętam (ps. 5 w rankingu serwera 1v1)
6. Dlaczego Ty miałbyś zostać adminem naszego serwera: Podoba mi się wasza sieć jak i serwer 1v1. Jestem Bardzo aktywny od czwartku do niedzieli. W tygodniu troszke nie mam czasu ale będe wchodził przynajmniej na 30min. Częściej zauważam cziterów niż adminów ;/ Uwielbiam fajną atmosfere, a niektórzy to właśnie psują (omijając cziterów). Wchodzą na serwer by powyzywac i się dowartościować przed komputerem. Pomógłbym się rozwijać i będę zachęcał do grania na serwerze  (Na forum będę codziennie, bez wyjątku będę śledził wszystko co się dzieje na temat areny 1v1 i nie tylko.
7. Doświadczenie: Duże, byłem przez mies. adminem na jednym z serwerów. Lecz gdy miałem komputer w naprawie to niestety mnie wylali a zapomniałem ich o tym poinformować
8. Ile dziennie poświęcasz serwerowi: Mogę nawet około 3h a czasami moge prawie cały dzień!
9. Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak 
10. Link do profilu Steamhttp://steamcommunity.com/profiles/76561198399521312/

11. Czy jesteś w stanie trzy razy w tygodniu wchodzić i sprawdzać email, który dostałbyś od nas: Jasne, nie ma problemu
12. Czy jesteś w stanie wspomóc naszą sieć serwerów: Oczywiście Smile
Liczę na odpowiedź  Smile Pozdrawiam

Tymonik33

Oo! W końcu się Tomek odważył! Powiem tyle, polecam gracza i nadaje się on na administratora. Tak jak sam pisze ma duże doswiadczenie i to prawda. Przyjemnie jest z nim spędzać czas. Jestem na Tak

ProGamesTv

Będziemy musieli porozmawiać. Kiedy masz taką możliwość?
[Obrazek: sygngen-bg1-212.182.80.179:27015-ProGame...stv.pl.png]

TyNoJaWiem

(05-07-2018, 07:45 PM)ProGamesTv napisał(a): Będziemy musieli porozmawiać. Kiedy masz taką możliwość?

Będę miał czas w piątek po południu, tylko mogę się troszkę gubić bo ts3 słabo ogarniam. A o czym byś chciał rozmawiać?

ProGamesTv

Ogólnie chce porozmawiać na temat przyjęcia do naszej administracji.
[Obrazek: sygngen-bg1-212.182.80.179:27015-ProGame...stv.pl.png]

TyNoJaWiem

PODANIE ZAAKCEPTOWANE
Always fight for yours, do not give up!
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości