[ODRZUCONE] Podanie na Helpera
#1
Wzór:
1. Nick: rafinox
2. Wiek: 14
3. Coś o sobie: Jestem 14 letni chłopak z Szczecinka. Interesuję sie motoryzacją oraz informatyką. Lubię pracować w grupie oraz jestem aktywny jako helper na serwerach TeamSpeak 3. Posiadam własny kanał na YouTube (369 subskrybcji) więc mógł bym jakoś wypromować serwer TeamSpeak 3. Umiem dostosować się do rozkazów wyższej rangi. Jestem osobą która lubi pomagać, inteligentną i kulturalną oraz cierpliwą.
4. Ile czasu jesteś na serwerze dziennie/w tygodniu: Dziennie mogę być nawet po 7 godzin w wekeend nawet cały dzień (moze krócej) Czasami jestem aktywny w nocy
5. Opis umiejętności posiadanych w obsłudze TS3: Byłem kiedyś administratorem na kilku serwerach lecz serwery upadły więc jestem u was aby pomóc.
6. Dlaczego ja: Jestem osobą pomocną oraz kulturalną. Zawsze mam czas aby komuś pomóc czy to w świecie realnym czy też na TeamSpeak 3, więc myślę że jestem taką osobą która poszukujecie.
7. Dlaczego nasza sieć: Wasza sieć serwerów jest rozbudowana oraz bardzo fajna więc czemu nie spróbować i napisać podanie na helpera.

PS, Serdecznie pozdrawiam cały zarząd TeamSpeak 3 oraz użytkowników.
#2
Podanie odrzucone + z powodu wpisania w własny tytuł użytkownika "Helper" nie posiadając takowych uprawnień, podniesiono o 3 punkty ostrzeżenia z 0pkt.
Zamykam wątek.