Skarga na Ecko
#1
Nick oskarżonego: Ecko 
Nick oskarżyciela: swag
Opis zdarzenia: Ten gość po prostu wbija na serwer i banuje prawie każdego. Dostałem już 2 bany na 30 min:1. za camp gdzie nie ruszałem się z kilka sekund, a nie kilka rund, 2. za rush, gdzie zdarzyło się to na mapce nuke ramp lub texture, gdzie podchodzenie na SHIFT do gościa który kampił i to jest uznawane za rush przez tego "admina"
Dowody(Screeny, Demko): Nie posiadam, żadnych jak na razie, jednie co to są moje bany na SourceBans i to tyle. I można też zauważyć jak lecą bany jeden po drugim na SB. 
Świadkowie: -
Dodatkowe informacje (Data, SteamID oskarżonego NICK): 07-18-19 22:04, 07-18-19 20:20, STEAM_1:0:1460171, Eck0781
Czego oczekujesz: Oczekuje tego iż ukażecie tego "admina" np. zawieszając go lub odbierając mu admina. Jak sam właściciel mówił, są z nim problemy i są na niego skargi, więc mam nadzieję, że pociągniecie go do jakiś konsekwencji. 
Odpowiedz
#2
Zajmę się tym osobiście Smile. Dopiero co wróciłem z wakacji więc jak sam rozumiesz ciężko było mi się tym zająć Smile Masz całkowitą rację, co do tego admina to wyciągnę odpowiednie konsekwencje Tongue
Think out of the box.
Odpowiedz
#3
Ecko został wyrzucony z administracji. Pozdrawiamy.
Odpowiedz