Ub
#1
Bezpodstawne zbanowanie po 3 minutach gry... Admin dostal heda 2 razy rozplakal sie poczym powiedzial: "dobra dostajesz bana"
nie pozdrawiam 
https://bany.progamestv.pl/index.php?p=b...vType=name
Administracja no comment
Odpowiedz
#2
Mozna sprawdzic sprawdzic komputer poprzez apke anydesk?

Zapraszam ts o 15 Wink
Odpowiedz
#3
mscvp140dl jakis blad mam od poczatku i nie uzywam tsa
zapraszam do zagrania ze mna
nie dosc ze dostalem z dupy bana to jeszcze jakies prosby...
dobra najlepszego robcie tak dalej
Odpowiedz
#4
Po 1 kola12000 tak problemów nie rozstrzygamy.
Po 2 przydało by się porozmawiać i rozstrzygnąć ten spór. Najlepiej jak wypowiecie się jak to wyglądało z waszej perspektywy.
Po 3 jeżeli ktoś ma jakieś sensowne dowody to proszę je przygotować
Think out of the box.
Odpowiedz
#5
tu chodzi o goscia ktory padnal doslownie 2 razy i naduzyl swoich przywilejow w nieodpowiedni sposob... wgl co to ma byc do cholery. Zapraszam admina ktory mnie zbanowal do dyskusji.
Tak wgl macie gotv czy cos takiego? to by od razu wyjasnilo tego typka...
Odpowiedz
#6
Admin który cię zbanował to kola12000. Co do rozmowy to zachęcam do zainstalowania tsa i wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Gotv niestety nie mamy. Zawsze możesz złożyć skargę w dziale https://forum.progamestv.pl/forumdisplay.php?fid=44
Think out of the box.
Odpowiedz
#7
Po 1 guziczek dla ciebie admin a nie typek po 2 majac stopien 1 czy 2 nie wali sie headow orzez sciany i stojac i nagle z niewiadomych przyczyn wiedziec gdzie ktos jest. Jesli chcezz unbana zapraszam do wyjasnienia sprawy na ts jestem do godziny 18:40. I uwierz nie dam unbana jesli sprawa sie nie wyjasni.
I nie obchodzi mnie czy ts bedzie dzialal czy nie po to jest zeby wyjasnic sprawy.
Odpowiedz
#8
Zapraszamy na ts. Sprawy dot. serwerów cs:go rozwiązujemy na ts3. Jeżeli Ci nie działa pobierz to rozszerzenie i wklej je do system32.
[Obrazek: sygngen-bg1-212.182.80.179:27015-ProGame...stv.pl.png]
Odpowiedz
#9
Zamykam sprawe. Gracz nie pojawil sie na TSie o czasie wskazanym przez admina.
Odpowiedz
#10
Daj mu szanse przynajmniej odpowiedzieć bo zgaduję że jeszcze nie zobaczył wiadomości. Wiec wątek nie jest zamknięty
Think out of the box.
Odpowiedz