Neqq
#1
Nick oskarżonego: Neqq
Nick oskarżyciela: TheYoo
Opis zdarzenia: Dzień jak każdy inny pykam sobie na serwerze 1v1, standardowo arena (1-2) i napisałem, że na Neqq można przynajmniej ponabijać ranking na pierwszej arenie, i chwilę później że na moim koncie steam (inna gra) posiadam Vac'a (od 1000dni). Neqq wszedł na obserwatora, zobaczył jak dalej ładuję heady i nagle ban (ranking 1800, gdzie grałem wcześniej z różnymi innymi adminami i na serwerze mówili że dobrze gram) A ban za co? nie wiadomo, nawet żaden z graczy nie napisał niczego że coś mam ;Wink Trochę dziecinada, ze strony admina. 
Dowody(Screeny, Demko): Dowody na nie winność? Niech Neqq da demko gdzie choćby trochę podejrzanie strzelam 
Świadkowie: ZostawTąKnagę był obecny na serwerze dalej nie pamiętam
Dodatkowe informacje (2019-07-02, mangemongo)
Czego oczekujesz: Rozpatrzenia sprawy przez osobę wyższą rangą od niego i oczywiście unbana
Odpowiedz
#2
Także "XD"...
Nie dostales bana za czity... Piszesz prośbę o ub a nawet nie czytasz powodu bana...

Sprawa wygląda tak, jakbyś nie powiedział że masz 3 konta z vaciem i jedno wybilo ci już 1000dni vaca.
Wchodząc na obserwację, nie miałem zamiaru patrzeć jak strzelasz... Chodziło o sprawdzenie ci konta. Konto miałeś prywatne a pod nim napisane że twoje konto zostało zablokowane z powodu vac. I liczba dni była 1000. Jakbyś czytał powód byś wiedział i co chodzi Smile

Od razu po daniu ci bana napisałem na grupie dla adminów, że gość majac konto prywatne i vaca, na którym jest 1000dni gra sobie swobodnie na na naszej serwerowni.
UB nie dostaniesz. Sprawa zamknięta.
Odpowiedz
#3
No dobrze, teraz Tomku pozwól że ja się wypowiem. Tak jak napisał wyżej kolega prosi o rozpatrzenie sprawy osobę wyższą rangą. Także teraz tak. Wszedłeś na serwer pomimo vac'a. Może moja wina może serwerów cs:go. Nie widzę żebyś miał bana, także nie widzę żadnego bana Neqq. Napisz proszę do mnie w wiadomości, a porozmawiamy. Czasem zdarza się, że ktoś dostanie bana niesłusznie, ale nie dajemy bana za wykorzystywanie błędu, który umożliwi Ci wejście na serwer. Podaj mi proszę nick jaki masz na sbbans Smile
[Obrazek: sygngen-bg1-212.182.80.179:27015-ProGame...stv.pl.png]
Odpowiedz
#4
Chce jeszcze twój steam
Odpowiedz